Rozhovor mesiaca - upútavka

O každodenných problémoch žien - či už známych alebo neznámych sme sa tento týždeň zhovárali s moderátorkou
Andreou Vadkerti

 

» prečítať rozhovor «

rýchla pomoc

Máte podozrenie, že vás trápi práve kvasinková infekcia? Prečítajte si, aké sú príznaky, dôvody vzniku a hlavne spôsoby liečby kvasinkovej infekcie

 

»liečba kvasinkovej infekcie«

Babský kútik

Vložka alebo tampón?

E-mail

V starovekom Egypte používali ženy tampóny z papyrusových zvitkov, v arktických regiónoch zachytávali ženy menštruačnú krv do jemných kožušín. Ženy zo severoamerických indiánskych kmeňov zase trávili čas menštruácie spoločne, sediac na zemi v osobitnom stane. Naše staré matky si šili špeciálne mesačné pásy, do ktorých sa vkladala mnohokrát prepieraná handrička a neskôr gáza alebo vata. Asi takto vyzerali ženské potreby v minulosti.

celý článkok »
 

Keď sex páli a štípe

E-mail
Ak je žena zdravá, aj v sexe zrejme všetko klape. Akékoľvek problémy „tam dole“ robia intímne chvíle menej atraktívnymi. Keď je pohlavný styk čo len trochu bolestivý, prestávame mať na neho chuť.
celý článkok »
 

Čípky, tabletky, výplachy: čo zaberie hneď?

E-mail

Chytiť vaginálnu infekciu nie je až také ťažké. Stačí si zájsť na termálne kúpalisko, užívať agresívne antibiotiká, prejedať sa sladkosťami alebo používať nesprávne mydlo. Kvasinky sú potvorky, ktoré čakajú na vhodné podmienky, aby sa mohli premnožiť. Prejaví sa to ako nepríjemný výtok spojený s neúprosným svrbením, pálením, či štípaním, čo nám znemožní normálne fungovať v bežnom živote a na istú dobu nás úplne odstaví od mnohých aktivít, vrátane sexu.

celý článkok »
 

Zdravá vagína: vyberajte len správne nohavičky

E-mail

Zamysleli ste sa nad tým, čo je pre vás prvoradé pri výbere spodnej bielizne? Chcete v nej predovšetkým dobre vyzerať, ohúriť partnera a zobudiť jeho libido alebo vytvarovať svoje nedostatky? Alebo vám na vzhľade až tak veľmi nezáleží a uprednostníte radšej príjemný a zdravotne vyhovujúci materiál, či ľahké ošetrovanie?

celý článkok »
 


Anketa

Pomohli Vám informácie na tejto stránke?